Systemy Roll Up

Systemy roll-up z kasetą do montażu grafiki – to rodzaj reklamy przenośnej.
W zestawie, otrzymują Państwo wydrukowaną grafikę reklamową, kasetę do montażu roll-upa oraz torbę do przenoszenia i przechowywania systemu. Grafikę reklamową możemy wydrukować na jednym z dwóch materiałów do tego przystosowanych – materiale baner lub specjalnym materiale do druku roll-upów
– materiał blockout. Grafika drukowana jest w najwyższej jakości. Dostępne są 2 rozmiary systemów: 85 x 200 cm oraz 100 x 200 cm

Systemy Roll Up Exclusive

Systemy roll-up Exclusive z kasetą do montażu grafiki – to rodzaj reklamy przenośnej. W zestawie, otrzymują Państwo wydrukowaną grafikę reklamową, kasetę do montażu roll-upa z listwą zatrzaskową oraz torbę do przenoszenia i przechowywania systemu. Wersja Exclusive posiada szeroką podstawę która gwarantuje stabilność bez dodatkowych nóżek. Konstrukcja wykonana z bardzo wysokiej jakości grubego aluminium. Grafikę reklamową możemy wydrukować na jednym z dwóch materiałów do tego przystosowanych
– materiale baner lub specjalnym materiale do druku roll-upów – materiał blockout. Grafika drukowana jest w najwyższej jakości.
Dostępne są 2 rozmiary systemów: 85 x 200 cm oraz 100 x 200 cm

L-Banner

L-banner – to rodzaj reklamy przenośnej, która konstrukcja jest wykonana z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego. W zestawie, otrzymują Państwo wydrukowaną grafikę reklamową wykonaną na materiale baner, oraz torbę do przenoszenia i przechowywania systemu.
Konstrukcja do grafiki o wymiarze: 60x160cm.

X-Banner

X-Baner to najlżejszy i najprostszy stojak pod grafikę na rynku. Konstrukcja wykonana z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego. Grafika drukowana jest na materiale typu baner. Grafikę nakładamy na zaczepy na rogach.
W komplecie otrzymują Państwo konstrukcję i torbę transportową. Możliwe 3 wymiary grafiki : 60×160 cm, 80×180 cm oraz 120×200 cm.

ścianka POP UP Łukowa

Wymiary ścianki (po nałożeniu grafiki) to 275 x 230 cm (szerokość x wysokość) Kształt ścianki to łukowa. Zestaw zawiera pełny komplet: Konstrukcję (3 główne moduły pionowe, na które zakłada się: 3 bryty graficzne frontowe + 2 bryty graficzne boczne, co razem tworzy jedną graficzną całość), Kufer-Trybunkę, Podkłady Polipropylenowe (bryty pod grafikę na folii na Ściankę i Trybunkę), Oświetlenie Halogenowe (2 szt.),
Taśmy Magnetyczne marki 3M (do Ścianki i Trybunki). W zestawie również podkłady Polipropylenowe.

ścianka Baner/Teleskop

Ścianka która ma regulowaną wielkość – 100-240 oraz szerokość 175-300cm. Grafika zadrukowana jest na materiale typu baner. W zestawie otrzymują Państwo konstrukcję aluminiową oraz torbę transportową.

ścianka Panelowa

Ścianka Panelowa to rodzaj reklamy połączonych płyt ze spienionej PCV. Wymiar każdej płyty to 50 x 50 cm. Konstrukcja ścianki pozwala na dowolną konfigurację paneli czyli kształtu ścianki. Możliwe konfiguracje to Standard, Prosta, Łukowa lub Harmonijka. Wymiar Grafiki (Suma Paneli): 250 cm x200 cm. Panele czołowych jest 20 szt a paneli bocznych – 16 szt. W komplecie otrzymują Państwo : Konektory, Nóżki, Oświetlenie halogenowe (2 szt.), Bezpieczna Torba Transportowa.

Stoisko Promocyjne

Duże stoisko Promocyjne. Trybunka wyposażona w Toper, Tablicę Górną mocowaną na masztach aluminiowych. Konstrukcja jest błyskawicznie składana „na Sztywny Rzep”- konstrukcja składa się z panelu z tworzywa sztucznego (PCV Komorowe) i dwóch blatów – góra i dół z nóżkami oraz Topera Górnego.
W komplecie: Konstrukcja z tworzywa sztucznego pod grafikę, blat i podstawa. Wszystko pakowane w 2 torby transportowe.

Ramka OWZ

Ramka OWZ – cieniutka i elegancka.
Narożniki cięte na skos pod kątem 45 stopni – Wysoka Estetyka. Grubość profilu: 8 mm.
Konstrukcja: Eleganckie Aluminium Anodowane o zaokrąglonym kształcie. W komplecie: Ramka wraz z Folią Antyrefleksyjną.
Dostępne wymiary ramek OWZ to : A4, A3, A2, A1, B2 oraz B1.

Potykacze

Potykacz z dwustronną grafiką. Błyskawicznie wymieniasz grafikę dzięki systemowi OWZ
= otwierasz + wkładasz + zamykasz.
Format dla plakatów: A1 lub B1, Profil: 25 mm = Gwarancja sztywności. W komplecie: Ramka OWZ wraz z GRUBĄ Folią Antyrefleksyjną. Narożniki cięte na skos pod kątem 45 stopni ! – Wysoka Estetyka.
A1 Konstrukcja: Eleganckie Aluminium Anodowane o zaokrąglonym kształcie.
W komplecie: Potykacz wraz z Folią Antyrefleksyjną.

Potykacz Dwustronny

Potykacz z dwustronną Grafiką. Jest stabilny ze względu na szerokie ramiona podstawy. Dodatkowo – wodoszczelny. Potykacz posiada uszczelki w profilach aluminiowych. Potykacz jest również elastyczny – mocowany na masywnych sprężynach. Narożniki Cięte na skos pod kątem 45 stopni. Profil: 33 mm to gwarancja sztywności.
Konstrukcja to eleganckie Aluminium Anodowane o zaokrąglonym kształcie. Wysokość całkowita (z podstawą) to 1,1 m…
Zastosowanie: Na Zewnątrz i Do Wewnątrz.

MENU